BZ Comp Kft.

Feketén-fehéren.

Kérdése van? Írjon nekünk! info@bzcomp.hu

Főoldalra való visszatéréshez kattintson a balra lévő logóra.

 

 

 

LWL patchpanel LC Telegärtner 1 ME
LWL patchpanel LC Telegärtner 1 ME
126 550 Ft

LWL patchpanel LC Telegärtner 1 ME

LWL patchpanel LC Telegärtner 1 ME
LWL patchpanel LC Telegärtner 1 ME


BASIS V beépített csatlakozókkal és pigttail-nal, 6x LC duplex, OM4, hangalila

Műszaki jellemzők

Laza csővezetékek és TICNET szakaszok csatlakoztatásához
Fix beépítés
A telepítést 50 mm-rel vissza lehet állítani a mellékelt szerelőkonzolok segítségével

A Telegärtner széles választéka az összeszerelési panelek optimális megoldásokat kínál szinte minden igényhez: előre összeszerelt vagy nem felszerelhető, meghosszabbítható vagy állandóan telepített, előre összeszerelt vagy moduláris.

Ez a szöveg gépi fordítással készült.

Műszaki adatok: Csatlakozók: LC csatlakozók · Magasságegység (ME): 1 ME · Méret, hossz: 265 mm · Méret, magasság: 44 mm · Méret, szélesség: 482 mm · Patch panel kivitel: Alkatrészekkel felszerelt · Specifikáció (pl. CAT5, CAT6): LC · Termék típus: LWL patchpanel · További műszaki adatok: 48x 50/125 OM4, 2 m

Szállítás tartalma: Ház 2 kábelcsatlakozással az M20 és az M25 típushoz
1 M20-as tömszelence 5-9 mm-re
1 M25-es tömszelence 9-13 mm-re
2 vakdugó az M20 és az M25-hez
Splice kazetta beépített összekötő védőtartókkal max. 24 szál és fedél
Előlap
Csatlakozók és pigtails
A pigtailekkel történő szállítás magában foglalja a Telekom krimpelés-összekapcsoló védelmi rendszert és a címkéző csíkokat


Az oldalon látható képek illusztrációk, a valóságban eltérhetnek.

Várható szállítási idő
7 - 9 munkanap
126 550 Ft
A vásárlás után járó pontok (regisztrációval) : 1 266 Ft
Részletek

Termék megnevezése: LWL patchpanel LC Telegärtner 1 ME

Adatok
Gyártó
Telegärtner
Az utolsó frissítés ideje
2024-03-03 11:25:09
Gyári cikkszám
H02030H0590
Cikkszám
958895
Várható szállítási idő:
7 - 9 munkanap
Gyártói garancia:
24 hónap
Jogszabály által előírt kötelező jótállási idő:
24 hónap